Do každé knihy píšu věnování podle vašeho přání nebo podle jména v objednávce.

Otázky a odpovědi

NEPŘIŠLO MI POTVRZENÍ O PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY, CO MÁM DĚLAT?

Je velmi důležité, aby byl Váš e-mail správný. Velmi často se stává, že v rychlosti vynecháte písmenko nebo se překliknete, ale pak Vám potvrzení o objednávce nemůže být doručeno. Pokud jste vytvořili objednávku, zadali správný e-mail, ale nedostali jste žádné potvrzení, že se tak stalo, v prní řadě se podívejte prosím do SPAMU. Než uděláte druhou objednávku, kontaktujte mě, aby se nestalo, že Vám pošlu knihu dvakrát.

KDE JE MOJE ZÁSILKA?

Vaši zásilku můžete sledovat na webu www.ulozenka.cz, můžete si dokonce prodloužit uložení zásilky. Je důležité, aby ve vaší objednávce bylo správně vyplněné telefonní číslo a e-mail, protože jedině tak Vás může dopravce kontaktovat ohledně vaší zásilky. Pokud Vám doručení zásilky trvá už delší dobu a pořád knihu nemáte, kontaktujte mě prosím a problém společně vyřešíme.

JAK ZÍSKÁM VĚNOVÁNÍ DO KNIHY?

Pokud máte zájem o věnování pro konkrétní osobu, na konrétní jméno, napište mi to do poznámky u objednávky. Pokud objednáváte vícero knih, napište mi prosím do poznámky v objednávce, komu si přejete věnovat knihy. Pokud nebude u objednávky žádná poznámka, beru to tak, že věnování má být na jméno toho, kdo objednávku vytvořil. Dodatečné maily o změne věnování můžu v záplavě e-mailů přehlédnout.

KDY BUDU MÍT KNIHU U SEBE?

Většinou do 3 dnů.

ZA JAK DLOUHO MI BALÍČEK DORAZÍ DOMŮ?

Balíček dorazí nejdéle do 7 pracovních dní, pokud ji dopravce někde nezapomene nebo neztratí. 

PROČ SE NEDÁ PLATIT NA DOBÍRKU?

Tuto službu jsem aktuálně pozastavila, protože se mi začaly dobírky vracet, lidé si je nepřevzali, neomluvili se, nedali mi vědět a mě to stálo čas, energii a poštovné. A čas je ta nejdůležitější veličina, při třech dětech velmi vzácná.

MUSÍM VYPLŇOVAT TELEFONNÍ ČÍSLO?

Ano prosím. Je důležité, aby bylo vaše mobilní telefonní číslo v pořádku a správné, protože nás systém pak nepustí dál, nevygeneruje se štítek pro dopravce a nebudeme Vám moct knihu odeslat. Telefonní kontakt je důležitý pro to, aby Vás mohl dopravce kontaktovat ohledně vyzvednutí nebo doručení vaší zásilky.

JAK MŮŽU ZAPLATIT?

Pokud máte účet v zahraničí, například na Slovensku, zaplaťe prosím Platební kartou.

KDE JINDE SI MOHU KNIHU KOUPIT?

Už jen osobně u mě. V knihkupectvích jsou knihy vyprodané.

POSÍLÁTE BALÍČKY I DO ZAHRANIČÍ?

Ano. Poštovné do zahraničí se vždy odvíjí od jednotivé země v EU. Posílám knihy i mimo EU, pokud máte zájem, napište mi prosím mail. Platíte v EUR měně.

CO KDYŽ MI BALÍČEK NEPŘIJDE?

Určitě se jen někde zatoulal. Žádné starosti. Pokud vám balíček do 7 dnů od odeslání nedorazí, kontaktujte mě prosím na e-mail:

prostorprodusi@gmail.com

Dohledám, jak jsem balíček posílala a zjistíme, kde se zdržel.